Dean’s office


There are no translations available.

oferta ksztalcenia 2017 18

 
Prof. Zbigniew Izdebski honorowym obywatelem Lubniewic Print
Thursday, 13 July 2017 11:24
There are no translations available.

Prof. Zbigniew Izdebski z Uniwersytetu Zielonogórskiego niedawno otrzymał tytuł honorowego obywatela województwa lubuskiego, a teraz został honorowym obywatelem Lubniewic. - Gdzie tylko mogę, wspominam o tej miejscowości - mówi prof. Zbigniew Izdebski, pedagog i seksuolog, kierownik Katedry Seksuologii Poradnictwa i Resocjalizacji UZ. Ten honorowy tytuł został mu nadany w piątek 7 lipca, podczas uroczystej sesji rady miasta, połączonej z otwarciem Festiwalu Michaliny Wisłockiej


Prof. Zbigniew Izdebski od ponad 30 lat zajmuje się badaniem seksualności człowieka. Jego liczne publikacje i występy doprowadziły go na listę stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie. Przez lata swojej pracy często spotykał się i zaprzyjaźnił z Michaliną Wisłocką, kobietą - legendą, wybitną popularyzatorką wiedzy na temat seksualności człowieka, uchodzącą za jedną ze sprawczyń „rewolucji seksualnej” w PRL.

 

czytaj dalej >>>

 

Serdecznie gratulujemy

 
Terminy obron prac dyplomowych Print
Monday, 03 July 2017 12:34
There are no translations available.

Uwaga studenci,

prosimy o zapoznanie się z terminami obron prac dyplomowych >>>

 

Last Updated on Monday, 03 July 2017 12:34
 
Przedmiot do wyboru w j. angielskim Print
Thursday, 22 June 2017 12:40
There are no translations available.

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich studentów wydziału do skorzystania z oferty zajęć w języku angielskim, które w semestrze zimowym 2017/18 poprowadzi profesor Margarida Pacinho z Uniwersytetu na Maderze.

Proponujemy dwa przedmioty:

Przed dokonaniem zapisów prosimy o zapoznanie się z sylabusami przedmiotów.

 

Psychologię twórczości polecamy w szczególności studentom 3 roku psychologii (przedmiot ten jest w programie studiów) natomiast Psychologia społeczna i wychowania dedykowana jest w szczególności studentom 2 roku pedagogiki I stopnia, którzy mają ten przedmiot w ofercie wykładów do wyboru.

 

Udział w zajęciach może być dla Państwa okazją do rozwoju umiejętności językowych, nawiązania współpracy ze studentami z Madery, a także może być ważnym atutem na rynku pracy bowiem wszyscy Państwo macie prawo do wpisania zajęć zrealizowanych w języku angielskim do swojego suplementu.

 

Na przedmiot mozna zapisać się na >> stronie << podając jako token swój numer PESEL.

 

Dodatkowe wyjaśnienia i informacje udziela drogą mailową

prodziekan ds. kształcenia dr Elżbieta Kołodziejska

Last Updated on Thursday, 22 June 2017 13:15
 
Uwaga !!! Print
Wednesday, 21 June 2017 09:32
There are no translations available.

Informujemy, że Dziekanat Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii nie będzie pełnił dyżurów w soboty w miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień. 

Last Updated on Wednesday, 21 June 2017 09:33
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3
Angielski (English)