Absolwenci

 

 

Szanowna Absolwentko! Szanowny Absolwencie!

 

Sedecznie dziekujemy za poświęcony czas oraz udzielone odpowiedzi. Wiedza o Państwa drodze zawodowej po opuszczeniu uczelni pomaga władzom wydziału w dostosowywaniu oferty edukacyjnej do potrzeb kolejnych roczników studentów i rynku pracy. Poniżej zamieszczamy raport o absolwentach naszego Wydziału.

 

 


 

Absolwent extra - serwis przeznaczony dla absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego


 

Osoby, które chcą uzyskać zaświadczenie o stanie odbytych studiów (do celów ZUS) powinny osobiście zgłosić się do dziekanatu wraz z indeksem. Natomiast osoby, które nie mają możliwości osobistego kontaktu powinny wysłać pocztą elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub pocztą tradycyjną podanie na adres dziekanatu. (Wzór podania).

 


 

Opinie Absolwentów:

Joanna Rogowska


 

 

 

 

 

Archiwum

Szanowna Absolwentko! Szanowny Absolwencie!

Wiedza o Państwa drodze zawodowej po opuszczeniu uczelni pomaga władzom wydziału w dostosowywaniu oferty edukacyjnej do potrzeb kolejnych roczników studentów i rynku pracy. Dlatego też po raz drugi organizujemy badanie losów absolwentów naszego wydziału.

 

Zwracamy się do Pana/Pani z prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie „ABSOLWENT”.  Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. ANAKIETA „ABSOLWENT”


Szanowni Absolwenci, dziękujemy za udział w ankiecie "Absolwent". Wszystkie Państwa uwagi zostaną przeanalizowane i wykorzystane w dostosowywaniu oferty edukacyjnej do potrzeb kolejnych roczników studentów i rynku pracy.


Prezentacja wybranych wynikow badań